SPA Manikúra

Manikúra je označení procedury, při které dochází ke komplexnímu ošetření nehtu a jeho okolí. Cílem procedury je dosažení pěstěného vzhledu rukou, odstranění problému a jejich prevence.

          Upravení volného okraje nehtů,
·         lázeň rukou v teplé vodě s manikúrními přípravky,
·         peeling,
·         úprava nehtové kůžičky,
·         ošetření ztvrdlé kůže,
·         maska na ruce, po které následuje masáž rukou,
·         ošetření krémem a na závěr výživný olejíček na nehtovou kůžičku.
Doba trvání 60minut

P- shine japonská manikúra
Je technika péče o přírodní nehty. Princip leštění vychází z dávné historie japonských předků.
Provádí se zaleštěním vosku a pudru do přírodního nehtu. Současně se také prokrví nehtová ploténka a podpoří se zdravý růst nehtu. Proto je vhodná pro ošetření nehtů rozštěpených, lámavých, třepících se. Nehty mají po aplikaci vysoký lesk a vypadají skvěle.
 
Hlavními složkami P-shine je včelí vosk, jemné parafíny, glycerin, panthenol, vitamíny A,E,H a provitamín B5. Nehty se dají po dvou dnech lakovat i odlakovat aniž by se P-shine odstranil. Ošetření je včetně manikúry.
Doporučený interval ošetření 1 x 3 týdny.
Doba trvání 45minut
 
Lakováni GELLAKEM
Gel laky jsou jedinečné především díky své jednoduché aplikaci na přírodní nehty a přesto krásným profesionálním výsledkem mé práce. Všechny gel laky se aplikují stejně jednoduše jako běžný lak na nehty a nechává se vytvrdit v UV lampě. Výsledkem jsou pak krásné pevné nehty k nerozeznání od těch gelových, které vám vydrží i několik týdnů bez dalších zásahů.
Doba trvání 60minut