B-Studio - cvičení v Kolíně

Vítám Vás na internetových stránkách B-Studia. Sídlíme v centru Kolína, v ulici Politických Vězňů 64. Dovolte mi seznámit Vás s naší současnou nabídkou, kterou se snažíme neustále zkvalitňovat a rozšiřovat tak, aby byli naši současní i budoucí klienti spokojeni.

Svým návštěvníkům nabízíme škálu aerobních, posilovacích a protahovacích cvičení v sále se speciální odpruženou podlahou. Sál je vybaven podložkami, posilovacím náčiním: činkami, malými gumičkami, flexi-bary, velkými míči, stepy, overbaly, trampolínkami aj. Druhý menší sál slouží v současné době k idividuálním hodinám a k hodiná jógy.  
Věnovat se Vám budou kvalitní a odborně vyškolení instruktoři. Pokud se chystáte do podobného zařízení poprvé, doporučuji Vám nejprve se osobně nebo telefonicky informovat, který typ cvičení je pro Vás nejvhodnější.

V případě, že neradi cvičíte ve skupině, můžete si domluvit OSOBNÍHO TRENÉRA, který se bude celou dobu cvičení věnovat pouze Vám.
Přeji Vám, aby se Vám u nás líbilo, byli jste spokojeni a rádi se k nám vraceli.

Dopřejte si zážitek hýčkání a luxusu. Studio nabízí kvalitní kosmetické služby s použitím značkové kosmetiky ESSENTÉ.

V našem studiu si užijete a můžete vybírat i z široké škály masáží. Nabízíme klasické, relaxační, detoxikační. exotické, lymfatické a další.
To vše v příjemném a pozitivním prostředí z rukou maséra a masérky.

O zdraví a pěstěný vzhled vašich rukou a nohou se postará školená manikérka/pedikérka.

Možnost zakoupení výhodných permanentek, dárkových poukazů a balíčků!

Těšíme se na Vás

Za celý  "B-Studia" team

Barbora Pidaničová